15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Açılışta Tasavvuf Grubu Ve Semazen Gösterisi

Başakşehir Konistan Açılışında Tasavvuf Grubu Ve Semazen Ekibi

Açılışta Tasavvuf Grubu Ve Semazen Gösterisi – Başakşehir’in en değerli Mekanlarından Olan Konistan düğün Mekanlarının Açılış Organizasyonunda Tasavvuf grubu ve semazen grubu gösterisi ile gelen seçkin misafirlere belediye başkanı ve kaymakamın katılımıyla açılış merasiminde muhteşem bir dinleti ve gösteri yaptık.

tasavvuf grubu kiralama ve semazen ekibi gösterisi ile 15 yıllık deneyim ve tecrübeyle yaptığımız binlerce programla, bizi her zaman tercih eden, bizi arayıp çağıran müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Tasavvuf grubu gösterileri ve semazen grubu gösterileri ile İstanbul ve ilçelerinde yıllardır sema yapıyoruz.

semazen grubu kiralama ücretleri

Açılışta Tasavvuf Grubu Ve Semazen Gösterisi

bakanlıklar, belediyeler, vakıf ve dernek programlarında sizlere unutulmaz semazen gösterisi programları sunduk. hz mevlana Konya’dan cihana yayılan bir aşk deryası bırakmıştır tüm gönüllere. onun muhabbeti yüzyıllardır tüm insanlığa yayılmıştır. sema ederek hakka yönelirler mevleviler. sizde bu hakikat ışığında aydınlanın. semazenler döne döne hakkı bulurlar, her devirde yaşadıkları çağı aydınlatır, düşüncesi ile peşinden insanları sürükler.

bu hakikat doğudan batıya, güneyden kuzeye kadar tüm insanlığa ışık tutmaya devam ediyor. kaliteli organizasyonlar, uygun fiyatlar sizleri bekliyor, tecrübe ve deneyimli semazen ekibi kadrolarımız size asla unutamayacağınız aşk ve muhabbet deryasına davet ediyoruz. ülkemizin her noktasına gerçekleştirdiğimiz sema etkinliklerini izlemeye davet ediyoruz.

islami düğünde semazen gösterisi

Mevlevi semazen grubu için bizi arayıp bilgi alın. 0532 692 98 48

semazen grubu gösterisi videolarımız.

Bir cevap yazın