semazen gösteri organizasyonları

Semazen Ekibi Gösteri Programları

nişan merasimi semazen ekibi

semazen gösteri organizasyonları ve semazen gösterileri Mevlevi semazen ekibi olarak 16 yıldan beridir. uzman ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. sizlere en iyi organizasyonları sergiliyoruz.

semazen gösteri organizasyonlarının yanında tasavvuf musiki grubu ile ilahi nağmeleri sizler için seslendiriyoruz. semazenler bulunduğu ortama huzur ve maneviyat katar. son yıllarda dini düğün ve islami sünnet düğünlerinde semazen gösterileri önemli bir yer tutmaya başladı.

ilahi gruplarının yanında semazen ekipleri ile yapılan programlar çok daha güzel ve ilgi çekici oluyor. Mevlevi semazen ekibini arayarak organizasyonlarınıza renk katın. deneyimli kadrolarımız ile düğünleriniz unutulmaz ve muhteşem olmaktadır.

semazen gösteri organizasyonları

Mevlevi semazen grubu ile ülkemizin en seçkin ve büyük salon ve mekanlarında sizlere semanın manevi yönünü sergilemekten mutluluk ve onur duyduk.  semazenler ve ilahi gruplarımız gönüllerde manevi huzur bırakmaya devam ediyor. sizleri Konya’dan cihana yayılan bu sedasına davet ediyoruz.

islami düğünler ve semazen ekipleri

semazen ekibi programlarını usta ve tecrübeli semazenlerimiz tarafından sahnelenmektedir. sizi aşk ve muhabbet deryasına davet ediyoruz. semazen ekibimiz ile sizlere en güzelini yaşatıyoruz. semazen grubu programlarımızı izlerken kendinizden geçeceksiniz, döne döne mevlaya ulaşan gönül erlerini sizlerde izleyin.

dinine bağlı ve islami kurallara göre bir düğün yapmak isteyen insanımız, gönül rahatlığı ile semazenleri organizasyonlara çağırıp programlarını yaptırıyorlar.

semazenler ve mevleviler

Mevlevi semazen grubumuz için bizleri arayın.
0532 692 98 48

semazen gösterisi videolarımıza bakın.

8 Replies to “semazen gösteri organizasyonları”

 1. Hayırlı günler.. Zonguldak ereğli’de 24 nisan tarihindeki düğünümde semazen grubu da olsun istiyorum. Ücreti ne kadar olur?

 2. Merhaba,

  Nisan ayında düzenleyeceğimiz bir kongre kapsamında sema gösterisine yer verilmesi planlanmaktadır.

  Konuyla ilgili sizlerden, teknik detaylar, gereksinimler ve bütçe hakkında bilgi rica ederiz.

  Teşekkürler, iyi çalışmalar

  Saygılarımla

  Özlem Zenginyer

 3. Merhabalar 22 temmuz tarihinde sait halim paşada gerçekleşecek bir davetimiz için
  saat 10 civarında 5-10 dakika semazen gösterisi için 3 kişi ekip gelmesini talep edip bu durumda fiyat teklifinizi rica ediyoruz.

 4. Beylikdüzü Beykent teki 15 Temmuz’da şehit olan şirin diril’in adı verilen Şehit Şirin Diril Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine çocuk veya karma az sayıda semazen ekibi talep ediyoruz. cuma günü için en kısa zamanda dönerseniz memnun olurum.

 5. Merhabalar Mehmet Bey ,

  8 Mart 2017 de Çırağan Palace Hotel de gerçekleşecek olan 300 kişilik organizasyonumuz için 6 kişilik Semazen Grubu ihtiyacımız var.

  Konu ile ilgili acil bilgi ve fiyat teklifinizi rica ederim.

  Saygılarımızla,
  Tolga ÖZTORUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir