Bayan İlahi Ekibi Programları

Bayan İlahi Grubu İstanbul

Bayan İlahi Grubu – Mevlevi Bayan İlahi Ekibi Ve Bayan Tasavvuf Grubu İle İstanbul Ve Çevre İllerde Hizmet Vermekteyiz. Bayanların Özel Programlarında, Bebek Mevlitleri, İslami Kına Gecelerinde Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz. Bayanlar arası programlarda kadın ilahi grubu ile ilahiler söylüyor. İnançlarımızın gereği olarak bayanların kendi aralarında yaptıkları kına gecelerinde bayan ilahi grubumuzu tercih edebilirsiniz.

Kadın İlahi Grubu Fiyatları Çok Ekonomik

Bayan İlahi Grupları Ve Bayan Müzisyen Grubumuz Tecrübeli Ve Deneyimli Kişilerdir. Bayan Müzisyenler İle Daha Profesyonel Ve Daha Hoş Geçen Programlar Sunuyoruz. İster enstrümanlarla, ister deflerle çalınıp okunan ilahiler organizasyonun yapıldığı ortama güzel bir etki bırakıyor.

Bayan Tasavvuf Grubu Kiralama

Bayan İlahi Ekibi Enstrümanları Siz Tercih Edebilirsiniz. Bayan Tasavvuf Grubunun Yanında Bayan Semazenlerimizle, Organizasyonlarınızı Muhteşem Bir Atmosfere Çeviriyoruz. Bayan Müzisyen Grubu İle 15 yıldır Sizlere Hizmet Veriyoruz. Bayan İlahicilerin Enstrümanları; Kanun, Ney, Def, Keman, Ud, Yaylı tambur. Bayan Tasavvuf Ekibi ile yıllardır sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul Bayan Tasavvuf Grubu Fiyatları %20 İndirimli

İslami organizasyonlar ve islami kına gecelerine ekiplerimiz renk katıyor, ilahilerle güzel bir değer katıyoruz. minimum 3 kişiden başlayıp 7 kişiye kadar bayan müzisyen gruplarımız ile en tecrübeli kadrolarımız ile unutulmaz ve çok özel programlar yapıyoruz. İsteyin istediğiniz mekana ve salona gelelim.

Bayan İlahi Ve Bayan Tasavvuf Grubumuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48