İstanbul İlahi Grubu Kiralama

İlahi Sanatçısı Programları

İstanbul İlahi Grubu Kiralama – Mevlevi İlahi Grubumuzdaki Sanatçılarımız Alanlarında Başarılı İsimlerdir. Tanınmış İlahi Sanatçılarından İstediğiniz Bir İsim Varsa Onu da Size Ulaştırıyoruz. İlahi Grubumuzla Türkiye’nin Her Yerindeki Ekiplerimizle Sizlerleyiz. İlahi grubundaki müzisyenlerimiz yaptıkları işin hakkını vermektedirler.

ilahi grubu ile dini düğünler yapıyoruz

İlahi Grubu İle Dini Düğün Cemiyetleri Yapıyoruz

İlahi Grupları enstrümanları olarak, kanun, ud, keman, ney, def, bendir ve tambur sizlere sunulmaktadır. İlahi sanatçılarımız sesleri ve duruşlarıyla dini düğünlere ve islami sünnet düğünlerinize değer katacaktır. İstanbul dışında birçok şehirde bulunan ilahi gruplarımız bulunduğunuz mekan ve şehire en kısa zamanda ulaşacaktır.

Dini Düğün Programı Kampanyası

 1. Açılış Konuşması Ve Programın koordinasyonu
 2. Hocamızın Sohbet Programı
 3. Kuran-ı Kerim Tilaveti
 4. Evlilikle ilgili Dua ediyoruz
 5. Pasta Kesim Töreni
 6. İlahi Grubu Programı
 7. (İlahi Sanatçısı, Klavye Piyanist)
 8. 2 Kişilik Semazen Gösterisi
 9. Takı Merasimi ve Kapanış Konuşması

Hepsi Toplam Ücret 5.000 TL

İlahi Grubu Ve Tasavvuf Ekibi Kiralama

İlahi Grubumuzun Ve Tasavvuf Grubumuzun İlahileri İle Dini Düğünlerinize, Sünnet Organizasyonları, Kutlu Doğum Programı Ve Nişan Programlarınıza Manevi Bir Hava Katıyoruz. en özel misafirlerinizin katıldığı büyük organizasyonlarınıza talibiz. ilahi grupları ve semazen ekipleri ile organizasyonlarınızı muhteşem bir atmosfere çevirelim.

dini düğün ilahi grubu kiralama

İlahi Grubunda %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Ülkemizin Tüm bölgelerinde bulunan ilahi ekiplerimizle en ücra noktalara kadar gidip ilahili düğünler yapmaktayız. Türkiye’nin ilk islami düğün organizasyon firmasıyız. Ayrıca en büyük Müzisyen grubu kadrolarına sahibiz. Elit ve kaliteli programlara imza atmanın gururunu yaşıyoruz. İlahi sanatçılarımız tecrübeli ve albümleri olan isimlerdir. Sizde kalite ve tecrübeyi bizimle yaşayın.

islami düğün tasavvuf grubu

İlahi Grubu Kiralama Fiyatları Çok Uygun

İlahi Grubumuzdaki Enstrümanları Siz Tercih Edebilirsiniz. İlahi Ekibi Yanında Semazenlerimizle, İslami Organizasyonlarınızı Muhteşem Bir Atmosfere Çeviriyoruz. Sizde Ülkemizin En büyük İlahi grubu firmasının güvencesi ile organizasyon yaptırın.

ilahili düğün ilahi grubu

İlahi Grubunda %20’ye Varan İndirimli Fiyatlar

Mevlevi semazen ekibi olarak İstanbul’un en görkemli ve üst düzey programlarını gerçekleştirdik. İstanbul ve çevre illerin yanında tüm Türkiye’de bulunan ilahi grupları ve tasavvuf grupları ile sizlerle olmaya devam ediyoruz. Sizleri bu huzur ve maneviyata davet ediyoruz. İlahi Grubu Ve Tasavvuf Ekibi İle Ramazan Etkinliklerinde İlçe Belediye Programlarında Misafirlere Güzel Anlar Yaşatıyoruz.

İstanbul Tasavvuf grubu ilahi grubu müziği

İstanbul İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubumuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

tasavvuf grubu kiralamak istiyorum

İlahi Grupları İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 1. İlahi Ekibi Kiralama Fiyatları Ne kadardır? ilahi Gruplarımız Kişi Sayısına Ve Gidilen Yerin Uzaklığına Göre Değişmektedir.
 2. Tasavvuf Grupları Program Saatleri Ne Kadar? İlahili Programlarımız Ortalama 3 Saat Sürmektedir.
 3. İlahili Düğün Merasimleri Hakkında nasıl Bilgi Alabilirim? İlahili Düğünleri Baştan Sona Kadar Ekiplerimiz Sahiplenir Ve Bitime Kadar Size Yardımcı Olurlar.
 4. Semazenli, İlahili, Kuranlı Ve Dualı Yapılan programlarımızla Unutulmaz Zamanlar Yaşatıyoruz.
 5. Tasavvuf Grubu Kiralamalarında ki Kişi Sayısı Kaç Kişi Olmalıdır? İlahi Grupları minimum 2 Kişiden Başlar Ve 10 Kişiye Kadar Çıkmaktadır. İstenilen Sayıda Ekip Oluşturabilmekteyiz.