İlahi Grubu Kiralama Ve Tasavvuf Musiki Grupları

mevlevi semazen grubu etkinliği

İlahi Sanatçısı Programları

İlahi Grubu Kiralama – Mevlevi İlahi Grubumuzdaki Sanatçılarımız Alanlarında Başarılı İsimlerdir. Tanınmış İlahi Sanatçılarından İstediğiniz Bir İsim Varsa Onu da Size Ulaştırıyoruz. İlahi Grubumuzla Türkiye’nin Her Yerindeki Ekiplerimizle Sizlerleyiz. ilahi grubundaki müzisyenlerimiz yaptıkları işin hakkını vermektedirler.

ilahi grubu enstrümanları olarak, kanun, ud, keman, ney, def, bendir ve tambur sizlere sunulmaktadır. ilahi sanatçılarımız sesleri ve duruşlarıyla dini düğünlere ve islami sünnet düğünlerinize değer katacaktır. İstanbul dışında birçok şehirde bulunan ilahi gruplarımız bulunduğunuz mekan ve şehire en kısa zamanda ulaşacaktır.

dini düğün ilahi grubu fiyatı

Dini Düğün Programı Kampanyası

  1. Sunucu
  2. (Açılış Konuşması Ve Programın idare Edilmesi)
  3. Hocamızın Programı
  4. (Kuran-ı Kerim Tilaveti, Sohbet Ve Dua)
  5. İlahi grubu Programı
  6. (İlahi Sanatçısı, Klavye, Ney)
  7. 2 Kişilik Semazen Gösterisi
  8. Takı Merasimi
  9. Kapanış Konuşması

Hepsi Toplam Ücret 900 TL

 

İlahi Grubu Ve Tasavvuf Ekibi Kiralama

İlahi Grubumuzun Ve Tasavvuf Grubumuzun İlahileri İle Dini Düğünlerinize, Sünnet Organizasyonları, Kutlu Doğum Programı Ve Nişan Programlarınıza Manevi Bir Hava Katıyoruz. en özel misafirlerinizin katıldığı büyük organizasyonlarınıza talibiz. ilahi grupları ve semazen ekipleri ile organizasyonlarınızı muhteşem bir atmosfere çevirelim.

Ülkemizin Tüm bölgelerinde bulunan ilahi ekiplerimizle en ücra noktalara kadar gidip ilahili düğünler yapmaktayız. Türkiye’nin ilk islami düğün organizasyon firmasıyız. ayrıca en büyük ilahi grubu kadrolarına sahibiz.  elit ve kaliteli programlara imza atmanın gururunu yaşıyoruz. ilahi sanatçılarımız tecrübeli ve albümleri olan isimlerdir. sizde kalite ve tecrübeyi bizimle yaşayın.

semazen gösteri organizasyonları

Tasavvuf Ekibi Kiralama Fiyatları

İlahi Grubumuzdaki Enstrümanları Siz Tercih Edebilirsiniz. İlahi Grubunun Yanında Semazenlerimizle, İslami Organizasyonlarınızı Muhteşem Bir Atmosfere Çeviriyoruz. Sizde Ülkemizin En büyük İlahi grubu firmasının güvencesi ile organizasyon yaptırın.

Mevlevi semazen ekibi olarak İstanbul’un en görkemli ve üst düzey programlarını gerçekleştirdik. İstanbul ve çevre illerin yanında tüm Türkiye’de bulunan ilahi grupları ve tasavvuf grupları ile sizlerle olmaya devam ediyoruz. sizleri bu huzur ve maneviyata davet ediyoruz.

ilahi sanatçısı yasin konevi

İlahi Grubu ve Tasavvuf Ekibi İle Ramazan Etkinliklerinde İlçe Belediye Programlarında Misafirlere Güzel Anlar Yaşatıyoruz. İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubumuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayın.

0532 692 98 48

ilahi grubu organizasyonu fiyat

Sıkça Sorulan Sorular

İlahi Grubu Kiralama Fiyatları Ne kadardır? ilahi Gruplarımız Kişi Sayısına Ve Gidilen Yerin Uzaklığına Göre Değişmektedir.

İlahi Grubu Program Saatleri Ne Kadar? Programlarımız Ortalama 3 Saat Sürmektedir.

İlahili Düğün Merasimleri Hakkında nasıl Bilgi Alabilirim? İlahili Düğünleri Baştan Sona Kadar Ekiplerimiz Sahiplenir Ve Bitime Kadar Size Yardımcı Olurlar. Semazenli, İlahili, Kuranlı Ve Dualı Yapılan programlarımızla Unutulmaz Zamanlar Yaşatıyoruz.

İlahi grubu Kiralamalarında ki Kişi Sayısı Kaç Kişi Olmalıdır? İlahi Grupları minimum 2 Kişiden Başlar Ve 10 Kişiye Kadar Çıkmaktadır. İstenilen Sayıda Ekipler Oluşturabilmekteyiz.