İstanbul İlahi Grubu Kiralama

İlahi Sanatçısı Programları

İstanbul İlahi Grubu Kiralama – Mevlevi İlahi Grubumuzdaki Sanatçılarımız Alanlarında Başarılı İsimlerdir. Tanınmış İlahi Sanatçılarından İstediğiniz Bir İsim Varsa Onu da Size Ulaştırıyoruz. İlahi Grubumuzla Türkiye’nin Her Yerindeki Ekiplerimizle Sizlerleyiz. ilahi grubundaki müzisyenlerimiz yaptıkları işin hakkını vermektedirler.

ilahi grubu ile dini düğünler

İlahi Grubu İle Dini Düğün Cemiyetleri

İlahi Grupları enstrümanları olarak, kanun, ud, keman, ney, def, bendir ve tambur sizlere sunulmaktadır. ilahi sanatçılarımız sesleri ve duruşlarıyla dini düğünlere ve islami sünnet düğünlerinize değer katacaktır. İstanbul dışında birçok şehirde bulunan ilahi gruplarımız bulunduğunuz mekan ve şehire en kısa zamanda ulaşacaktır.

dini düğün ilahi grubu fiyatı

Dini Düğün Programı Kampanyası

  1. Açılış Konuşması Ve Programın koordinasyonu
  2. Hocamızın Sohbet Programı
  3. Kuran-ı Kerim Tilaveti
  4. Evlilik Duası
  5. Pasta Kesim Töreni
  6. İlahi Grubu Programı
  7. (İlahi Sanatçısı, Klavye Piyanist)
  8. 2 Kişilik Semazen Gösterisi
  9. Takı Merasimi
  10. Kapanış Konuşması

Hepsi Toplam Ücret 1.300 TL

İlahi Grubu Ve Tasavvuf Ekibi Kiralama

İlahi Grubumuzun Ve Tasavvuf Grubumuzun İlahileri İle Dini Düğünlerinize, Sünnet Organizasyonları, Kutlu Doğum Programı Ve Nişan Programlarınıza Manevi Bir Hava Katıyoruz. en özel misafirlerinizin katıldığı büyük organizasyonlarınıza talibiz. ilahi grupları ve semazen ekipleri ile organizasyonlarınızı muhteşem bir atmosfere çevirelim.

dini düğün ilahi grubu

İlahi Grubunda %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Ülkemizin Tüm bölgelerinde bulunan ilahi ekiplerimizle en ücra noktalara kadar gidip ilahili düğünler yapmaktayız. Türkiye’nin ilk islami düğün organizasyon firmasıyız. ayrıca en büyük Müzisyen grubu kadrolarına sahibiz.  elit ve kaliteli programlara imza atmanın gururunu yaşıyoruz. ilahi sanatçılarımız tecrübeli ve albümleri olan isimlerdir. sizde kalite ve tecrübeyi bizimle yaşayın.

islami düğün tasavvuf grubu

İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

İlahi Grubumuzdaki Enstrümanları Siz Tercih Edebilirsiniz. İlahi Ekibi Yanında Semazenlerimizle, İslami Organizasyonlarınızı Muhteşem Bir Atmosfere Çeviriyoruz. Sizde Ülkemizin En büyük İlahi grubu firmasının güvencesi ile organizasyon yaptırın.

ilahili düğün ilahi grubu

İlahi Grubunda %20 İndirimli Fiyatlar

Mevlevi semazen ekibi olarak İstanbul’un en görkemli ve üst düzey programlarını gerçekleştirdik. İstanbul ve çevre illerin yanında tüm Türkiye’de bulunan ilahi grupları ve tasavvuf grupları ile sizlerle olmaya devam ediyoruz. sizleri bu huzur ve maneviyata davet ediyoruz. İlahi Grubu Ve Tasavvuf Ekibi İle Ramazan Etkinliklerinde İlçe Belediye Programlarında Misafirlere Güzel Anlar Yaşatıyoruz.

ilahi sanatçısı yasin konevi

İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubumuz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48

İstanbul İlahi Grubu Kiralama

Sıkça Sorulan Sorular

İlahi Ekibi Kiralama Fiyatları Ne kadardır? ilahi Gruplarımız Kişi Sayısına Ve Gidilen Yerin Uzaklığına Göre Değişmektedir.

Tasavvuf Grupları Program Saatleri Ne Kadar? Programlarımız Ortalama 3 Saat Sürmektedir.

İlahili Düğün Merasimleri Hakkında nasıl Bilgi Alabilirim? İlahili Düğünleri Baştan Sona Kadar Ekiplerimiz Sahiplenir Ve Bitime Kadar Size Yardımcı Olurlar. Semazenli, İlahili, Kuranlı Ve Dualı Yapılan programlarımızla Unutulmaz Zamanlar Yaşatıyoruz.

Tasavvuf Grubu Kiralamalarında ki Kişi Sayısı Kaç Kişi Olmalıdır? İlahi Grupları minimum 2 Kişiden Başlar Ve 10 Kişiye Kadar Çıkmaktadır. İstenilen Sayıda Ekipler Oluşturabilmekteyiz.