15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Semazen Grubu Fiyatları

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları

Semazen Grubu Fiyatları

Semazen Grubu Fiyatları

Semazen Grubu Fiyatları – Semazen grubu kiralamak ve misafirlerinize unutulmaz programlar sunmak için

semazen programları

buradayız. semazen ekibi kiralama fiyatlarımızı öğrenin ve kaç kişi isteyeceğinizi belirleyin. semazen kiralama fiyatları son derece ekonomik ve uygun fiyatlarımız için bizi her zaman arayabilirsiniz.

semazen gösterisi kiralama fiyatları ve fırsatlardan yararlanın. mevleviler her zaman sema ederek mevlaya ulaşırlar. mevlana hazretlerinin sema sefa, cana şifa, ruha gıdadır düşüncesi ile sema ederler.

İstanbul Semazen Ekibi Kiralama Hizmeti

Ramazan ayı programları, kutlu doğum programları ve dini düğünlerde semazen ekibi çağırabilirsiniz. ister 1 kişi ister 20 kişilik semazen grubu oluşturabilir sizlere ulaştırabiliriz. organizasyonlara renk katmak ve Mevlevilerin semazen gösterisi ile muhteşem bir atmosfere çevirebiliriz. İstanbul’un tüm ilçelerinde binlerce salon ve mekanda binlerce bu gösterileri sizlere sahnelerde sunuyoruz.

semazen grubu kiralama ücretleri

Semazen Ekibi Organizasyonlarında Neler yapıyoruz?

Konya ilimizde doğmuş olan Mevlana’nın ünü, hoşgörüsü ve iyi niyetli yaklaşımları sayesinde sınırlarımızı çoktan aşmış, tüm dünya genelinde bilim adamları tarafından bile araştırılan ve saygı duyulan bir figür haline gelmiştir.

Mevlana Hazretleri’nden bize kalan birçok doğru, dikkat çekici,  insan olmamızı öğütleyen sözleri ve iyilikle ilgili güzel öğretileri yanında sema denen ve insanın olgunlaşmasının sonrada Allah’a yönelmesine ifade eden bir gösteri de kalmıştır. Sema yapan kişilere Semazen denmektedir.

Semazen ekibi gösterisi yüzyıllardır Anadolu’da yapılmakta olup Mevlana’yı anmak için güzel bir gösteridir. Son yıllarda Semazen ekibi gösterisi birçok faaliyet esnasında aranan ve talep edilen bir etkinlik halini almıştır.

Halkımızın oldukça dikkatini çeken Semazen ekibi gösterisi özellikle dini hassasiyetin üst düzeyde olduğu dini gün ve gecelerde, İslami düğün cemiyetlerinde, bazı okul açılış törenlerinde ve buna benzer birçok aktivite için istenir hale gelmiştir.

Semazen Gösteri Organizasyonları ve semazen ekibi kiralama fiyatları için bizi arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın