Hakkımızda

Mevlevi Semazen Grubumuz Hakkında

Semazen Grubu Ve İlahi Grubu İle Yıllardır Binlerce Programa İmza Attık.semazen ekibi hizmetleri

Semazenlerimiz İle 2000 yılında Fatih’te kurulmuştur. Yurtiçi Ve Yurtdışı Organizasyonlarda Bizi Tercih Eden Dostlara Teşekkür Ederiz. Kaliteli ve Profesyonel Hizmet Vererek Çıktığımız Bu Yolda En Özel Ve Mükemmel Semazen Programlarını Sizler İçin Yapmaya devam Ediyoruz.

Semazen Organizasyonlarımızdaki Semazen Ekibi Sayısını Sizler Belirleyebilirsiniz. İster Canlı Tasavvuf Grubu İle, İster Cd’den Semazen Gösterileri Gerçekleştirebiliriz. Semazen Kişi Sayısı 1 Kişiden 50 Kişiye Kadar Mevcuttur.

Sema’, sembolik olarak, kâinatın oluşumunu, insanın âlemde dirilişini, Yüce Yaratıcı ’ya olan aşk ile harekete geçişini ve kulluğunu idrak edip “İnsan- ı Kâmil” e doğru yönelişini ifade eder. Sema Eden Canlara Semazen Denir.

Mevlevi Semazenler Hakkında

Sizlerde Özel Organizasyonlarınızda Ramazan Etkinliklerinde, Kutlu Doğum Programlarında, Mevlana’yı Anma Etkinliklerinde Ve Diğer Programlarınızda Semazenlerimizle Sizlerleyiz. Semazen Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın.

2000 Yılından Beri Gerçekleştirdiğimiz Düğün Organizasyonu, Konser Programları, Ramazan Etkinlikleri, Kutlu Doğum Programları, Şebi Aruz Programları, Sünnet Organizasyonlarındaki Semazen Gösterileriyle Gelen Misafirlere Özel Anlar Yaşattık.

Semazen Grubu Ve İlahi Grubumuz Alanlarında Başarılı Ve Profesyonel İsimlerdir. Bu Zamana Kadar Yaptığımız Programlarda Gönüllere Girmeye Devam Ettik.

Gel, Ne Olursan Ol Yine gel. Düşüncesiyle Tüm Gönülleri aşk ve muhabbete Davet Ediyoruz. Tasavvuf Grubumuzda Bulunan Sazlar (Kanun, Ney, Bendir, Ud, Keman, Kudüm, Def, Çello) Tasavvuf Grubumuzda Bulunan Müzisyenler Konservatuvar Mezunudur.

İstanbul’un Mevlevihanelerinde En Değerli Hocalar Tarafından Yetişen Semazenlerimizle Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz.

semazen ekibi gösteri organizasyonu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir