Yerebatan Sarnıcında Semazen Gösterisi

Semazen Gösterisi ve Tasavvuf Musikisi Programları

sünnet organizasyonu semazenler

Yerebatan Sarnıcında Semazen Gösterisi – Rus Fly Jet Firmasının Türkiye’de İstanbul’da yere Batan Sarnıcında Gerçekleşen Şirket Toplantısında Türkiye’nin Manevi Kültürünün Vazgeçilmezi Olan Tasavvuf Musikisi ve semazen grubu gösterisi ile gelen misafirlere unutulmaz ve mistik bir hava yaşattık.

semazenler semazen grubu semazen fiyatları Yerebatan Sarnıcında Semazen Gösterisi

Semazen kiralama ve semazen fiyatları ile ilahi grubu Programları

özellikle fly jet firmasının rus çalışanları ilgiyle ve büyük beğeni ile takip ettikleri semazen gösterisini izlerken ayrıca semanın ve tasavvuf musikisinin tanımak istediler. sizlerde özel organizasyonlar ve kültürel tanıtım programlarında semazenler ve ilahi gruplarımız hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

yurt dışından gelen misafirler ve turistler türkiye’ye geldiklerinde mutlaka semazen gösterilerini izlemek istemektedirler. mevlana hazretlerinin felsefe ve düşüncesini merak edip bu coşkuya eşlik ediyorlar. ömrü boyunca insan sevgisi ve allah sevgisi ile dolu olan mevlana hzaretleri, herkesi ne olursan ol yine gel diyerek dergahına çağırmaktadır.

Semazen Ekibi Kiralama Hizmeti Ne Kadar?

yıllardır İstanbul ve Anadolu’da gerçekleştirdiğimiz semazen gösterileri ile binlerce kişiye manevi hava yaşattık. semazen gösteri organizasyon fiyatlarımız için arayın bilgi alın. mevlevi semazen grubu ile en kaliteli organizasyonlara imza atmaktayız.

ülkemizin en büyük özel semazen grubu kadrosuna sahibiz. 20 yıla yakın zamandır, semazen ekipleri ve ilahi grubu programları ile türkiye’nin her yerinde sizlere hizmet vermenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

semazen ekibi gösterileri videolarımıza bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir